Haber

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kesin ihraç talebiyle disipline sevk edildi.

CHP’de geçen yıl disipline sevk edilen ve partiden bir yıl uzaklaştırma cezası alan ve cezası yeni dolan Tanju Özcan, kesin ihraç talebiyle disipline sevk edildi.

Sözcü’den Aytunç Erkin’in haberine göre CHP’ye dönen Özcan, bugün yapılan MYK toplantısında kesin ihraç talebiyle disiplin cezasına çarptırıldı.

Seçimin ardından CHP yönetiminde değişiklik talep eden Tanju Özcan, Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerin aynı kadroyla ve bire bir telaffuzla yapılması durumunda başarı şansının olmadığını belirterek, şunları söyledi: , “Aynı moralle devam ederseniz, seçimde başarı, altılı pakette en yüksek şansı veren sürpriz atı oynamaya benzer. Bu, kel çocuğa saçını tekrar uzatmasını istemek gibi bir şey olurdu”.

KILIÇDAROĞLU’YU TAVSİYE ETTİ

Tanju Özcan, CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun son küme toplantısında “6’lı masa değil, gerekirse Türkiye’nin gün yüzüne çıkması için 16’lı masa kurarım” demişti Tanju Özcan , “Bay. Başkan hesap uzmanı ama 16’lı tablonun siyasi maliyetini yeniden hesap etmeyeceğim. Bunu öneririm”. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu