Haber

Zehra Güneş: Giovanni Guidetti için kazandık

Vakıfbank formasıyla 2018 ve 2022’den sonra üçüncü kez CEV Şampiyonlar Ligi’ni kazanan Zehra Güneş, “Bu kupayı kaç kez kazanırsam kazanayım, bu yeterli olmayacak!”söz konusu.

Torino’da Eczacıbaşı Dynavit’i 3-1 yendikleri final karşılaşmasının ardından konuşan 24 yaşındaki Zehra, şunları söyledi:

“Voleybolu büyük bir zevkle oynuyoruz. Bu kupayı ne kadar kazanırsam kazanayım bana asla yetmeyecek. Tekrar tekrar kazanmak isteyeceğimi biliyorum. Gelecek sene şampiyon olup 2018’de olmak istiyorum. üst üste üçüncü kez zirvede.”

“Biz onun ailesiyiz”

Milli voleybolcu, teknik direktör Giovanni Guidetti’nin hem VakıfBank’ın başarılarında hem de mesleğinde çok değerli bir paya sahip olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Giovanni’nin annesinin biz bu maç için Torino’ya gitmeden 2 gün önce öldüğünü öğrendik. Bu kadar acıya rağmen bu maçın önemini anlatıp takımda kalmak istedi ama biz onun böyle bir günde ailesiyle birlikte olmasını istedik.” . Ne ​​de olsa biz onun ailesiyiz. Biz her zaman onun ailesiyiz. Ne olursa olsun yanında olduğumuzu söyledik. O da cenazeye gitmeyi kabul etti ve Perşembe günü bize döndü.”

habertorul.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu