Haber

Kırşehir Belediye Başkanı Akpınar ilçesinin yeni görünümünden memnun

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut’un Akpınar ilçesinde asfalt kaplama, park ve kent meydanı düzenlemelerinin tamamlanmasıyla ilçeye yepyeni bir görünüm kazandırdığını belirterek memnuniyetini dile getirdi.

Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut, “İlçemizde tamamlanan asfaltlama, geçmeli parke, park ve çarşı düzenlemeleri sırasında her zaman Kırşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Ekicioğlu ile istişarede bulunduk ve bu noktada Akpınar ilçemiz tanıtılmış oldu. Belediyemizce döşenen küme köy yolu (Cabir) “Köremezli Bulvarı Sadi Erdem Caddesi”nde sıcak asfalt çalışması yapıldı. Halkımızın refahı ve ilçemizin standartlarını yükseltmek için yaptığımız sıcak asfalt, yol çizgisini trafik kurallarına uygun şekilde uygulayarak tamamlandı” dedi.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Turgut ile Akpınar ilçemizdeki asfalt kaplama, park ve kent meydanı düzenlemelerini zaman zaman inceledik. Akpınarlı hemşehrilerimizle de görüş alışverişinde bulunduk. Sayın Başkanlarımızla sık sık bir araya geliyoruz. Belediye başkanları ve sosyal belediyecilik anlayışına dayalı istişarelerde bulunun.” Varlığa ve dayanışmaya önem veriyoruz. Çağdaş ve yaşanabilir ilçe ve şehirler yaratmak adına ortak akılla yaptığımız ve yapmaya devam edeceğimiz çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunmaya devam edeceğiz. Akpınar’ın modern ve modern bir görünüme kavuşması için Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Turgut başta olmak üzere, “Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Akpınarlı hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu