Haber

Karamollaoğlu, Kılıçdaroğlu’nun adaylığı hakkında konuştu: Tahmin etmiyordum

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, konuk olduğu programda seçim süreci ve Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“AKTİF ÇALIŞMA SÜRÜYOR”

Kılıçdaroğlu’nun seçim sürecini başarıyla yönettiğini söyleyen Karamollaoğlu, “Kemal Bey tahmin ettiğimden daha canlı ve aktif bir çalışma yürütüyor. Tüm kesimlere elini uzatıyor, tüm kesimlerle konuşuyor. Bu çok önemli.” böyle bir durumda değil. Başkan olursa herkesin başkanı olur. O halde her kesimden insanla görüşüp onlara bir mesaj vermek ve beyanlarının kamuoyuna olumlu bir şekilde yansımasını istiyor.” dedi.

“GÜL İLE GÖRÜŞME DÜRÜST OLDU”

Saadet lideri açıklamalarına şöyle devam etti: “Bugün Abdullah Gül ile de görüştüler, çok doğruydu. Çünkü diğer cumhurbaşkanları ile görüştüler. Abdullah Bey ile de görüşmeleri değerlidir, çünkü geçmişte cumhurbaşkanlığına rıza göstermişti. Abdullah Bey’in adaylığı oldu ama olmadı.Onun için Kılıçdaroğlu Bey’in performansını takdir ediyorum.Büyük bir emek içinde bazen ‘şöyle yapacak…’ diye anılıyor ama nereye kadar. Herkesi kucaklayan ve olumlu açıklamalar yapan bir yol izlediğini görüyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu