Teknoloji

Daredevil Marvel’s Spider-Man 2 Oyununda Heyecan Yaratan Sürpriz [Video]

Marvel oyun pazarında beklediği başarıyı sağlayamasa da mahallemizin dost canlısı, harika kahramanı için de aynı durum geçerli. Örümcek Adamİçin geçerli değil . Marvel’in Örümcek Adam 2, hayranlarını çekmeyi başardı.

Tabii ki oyun Marvel’inAyrıca diğer karakterlere ve onların planlarına da selam gönderiyor.

El’in oyundaki saklandığı yer bulundu

Çizgi romanlardaki gerçek şehirlerin sahibi Marvel, hayali şehirlerin sahibi ise DC olduğu için Örümcek Adam anlamına geliyor. New York New York, Daredevil anlamına gelir. Doğal olarak oyuncular oyunun herhangi bir yerinde Daredevil referanslarının olduğundan eminler. Bu referanslardan biri yeni keşfedilen Elbina

Amerikan hükümetinin Marvel evrenlerinde pek bir işlevi olmadığı için kontrolü kaybeden şehirler oluyor. yeraltı örgütü Hydra, The Hand, AIM, Roxxon, Hammer gibi birçok yasadışı veya yozlaşmış örgüt şehirlerde dolaşıyor. Bunlardan The Hand, Shredder’ın Teenage Mutant Ninja Turtles’daki konusu The Foot’a ilham kaynağı olmasının yanı sıra en büyük başarısıdır. Daredevil’inSadece düşmanlığınızı kazanan hatalı bir organizasyondur.

Aslında üretimde bu tür referansların olması şaşırtıcı değil. Çünkü oyunun yönetmeni Bryan Intihar, Daredevil’a gönderme olup olmayacağı sorulduğunda şöyle konuştu: Bizi izlemeye devam edindiye yanıtladı. Yeni güncellemelerle oyun daha da güzelleşiyor Cesur Göndermeyi içerebilir. Belki gelecekte Daredevil ile işbirliği yapacağımız görevler görebiliriz.

Gelecekteki Spider-Man 2 oyununda Daredevil’i görmek ister misiniz? Daredevil dışında hangi karakterleri görmek istersiniz? BEN CezalandırıcıOnunla ekip kuracağımız ve herkesi vurmasını engellemeye çalışacağımız bir görev isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu